آیا همیشه آرزو می کنید آشپزخانه ای با سبکی زیبا داشته باشید اما نمی دانید چگونه با کمترین بودجه به این هدف برسید؟ خوب، یک مورد که می توانید برای طرح این سبک زیبا در آشپزخانه خود خریداری کنید، مجموعه ای عالی از کابینت آشپزخانه است. برای کمک بیشتر به شما در این زمینه، چند نمونه از کابینت آشپزخانه را می توانید مثال بزنیم:

1. کابینت آشپزخانه سیاه

 داشتن رنگ سیاه در آشپزخانه شما بسیار عالی خواهد بود. این نوع کابینت آشپزخانه برای هر نوع آشپزخانه اعم از آشپزخانه های مدرن، کلاسیک، اروپایی یا ونیزی مناسب است. مطمئناً آشپزخانه شما با این کابینت فوق العاده زیبا و شیک به نظر می رسد، بنابراین اگر دوستانی دارید که همیشه به آشپزخانه شما می روند، مطمئناً متوجه این تغییر عالی خواهند شد.

2. کابینت آشپزخانه کلاسیک

این نوع کابینت برای انواع آشپزخانه های اولیه  مناسب است. این کابینت آشپزخانه ظاهری زیبا و دستبافی را به شما ارائه می دهد که گویی در دوره کلاسیک است به دلیل ظاهر چوبی به کار رفته اما با این وجود می توانید این فضای  آماده را در آشپزخانه مدرن خود نصب کنید تا از یک ترکیب عالی و جالب استفاده کنید.

3- سفید

سفید هنوز هم برای بسیاری از صاحبان خانه یک انتخاب جهانی است اما نکته جالب در مورد سفید  این است که رنگ سفید از شخصیت بیشتری برخوردار است. این سفیدی ساده نیست بلکه در عوض دارای جلوه هایی است که باعث می شود ظریف و پیشرفته به نظر برسد. نکته جالب دیگر در مورد این سبک خاص این است که یک ظاهر طراحی و روکش معاصر را ارائه می دهد که باعث می شود برای نوع مدرن آشپزخانه مناسب تر باشد

4- دارچین

تصور کنید صبح از خواب بیدار شوید و به آشپزخانه بروید که بلافاصله فضای آشپزخانه با الهام از دارچین را مشاهده خواهید کرد؟ این امر به طور قطع صبح شما را خوشمزه تر میکند و شما را برای تهیه صبحانه و منوی دیگر برای خانواده تان انگیزه می بخشد.  همچنین برای انواع مختلف آشپزخانه مناسب است بنابراین هیچ گونه نگرانی درباره اینکه “آیا این رنگ دیوارهای من را تکمیل خواهد کرد؟” “آیا این باعث حفظ تعادل و هماهنگی در کل آشپزخانه خواهد شد” و سایر تردیدها. نگران نباشید زیرا کابینت آشپزخانه  دارچینی با انواع مختلف آشپزخانه کاملاً مناسب خواهد بود.

.

5. چوب افرا ماهگون

چوب افرا چوبی هستند که می توانند محصولی شگفت انگیز  ایجاد کند. حال دیگر نیازی به اعتماد به محصولات ساخته شده سفارشی ندارید زیرا با این کابینت می توانید یک کابینت با کیفیت بالا و با هزینه کمتری تهیه کنید. نکته بسیار جالب دیگر در مورد این چوب این است که افرا یک نوع از چوب های بادوام شناخته شده است، بنابراین مطمئناً انتظار دارید از این کابینت برای مدت طولانی استفاده کنید. بادوام  و ارزان بودن قیمت آن باعث میشود که به یک خرید بسیار عالی برای شما تبدیل شود.

با نصب این مبلمان در آشپزخانه خود ، مطمئناً به هدف خود آشپزخانه زیبا،  قابل استفاده برای شما و خانواده و همچنین مهمانان خواهید رسید. این جایی است که شما غذاهای خوشمزه تهیه می کنید، بنابراین حفظ ارزش زیبایی شناسی آن نیز بسیار مهم است.

منبع: https://ezinearticles.com/

گروه کیادکور در کنار شماست تا به خواسته های شما جامع عمل بپوشاند برای دریافت مشاوره رایگان تماس بگیرید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *