ترندهای کاغذ دیواری و  تزئین دیوارها یا دیوارهای داخلی منزل شما در سال 2020 :

کاغذ دیواری یکی از اساسی ترین ها برای تزئین دیوارهای خانه است و در سال 2020 نقوش لمسی هنری، شبیه سازی یک بوم با یک اثر هنری زیبا خواهد بود.

کاغذ دیواری کیادکور

کاغذ دیواری کیادکور

-نقوش برجسته طبیعت

چاپ های گرمسیری بر روی دیوارها و منسوجات

اما در سال 2020، ما همچنین شاهد جنگلهای بارانی در دکوراسیون خواهیم بود، از دیوارها گرفته تا الگوهای کوسن ها، لحاف ها، حوله ها و غیره. 

-کاغذ دیواری با جلوه فلزی

شیک ترین کاغذ دیواری 2020 برای دیوارها با جلوه فلزی باید سیاه و یا گرافیت باشد.

نکته! توصیه نمی شود اتاق را با رنگ کاملاً سیاه رنگ کنید. اگرچه ترکیبی از پوشش های براق و مات از همان رنگ، همچنان مرتبط است. شما می توانید با استفاده از کاغذ دیواری مات با جلوه فلزی برای دیوارهای اتاق، ترند سال گذشته را تازه کنید.

تصاویر پس زمینه فلزی جالب به نظر می رسند. و هرچه بافت آنها سخت تر باشد، بهتر است. آنها می توانند فضای داخلی شیروانی را تزئین کنند و با “آجر کاری” ترکیب شوند.

کاغذ دیواری با جلوه فلزی

کاغذ دیواری با جلوه فلزی

کاغذ دیواری با جلوه فلزی

کاغذ دیواری با جلوه فلزی

-کاغذ دیواری تک رنگ

ترکیب سیاه و سفید احتمالاً هرگز از سبک خارج نخواهد شد. آنها کلاسیک مینیمالیسم هستند. با این حال، چرا آن را زنده تر نمی کنیم؟ برای این کار کاغذ دیواری تک رنگ برای اتاق نشیمن در سال 2020 با تزئینات قومی یا هندسی مناسب است.

-امواج

آیا می خواهید در هنگام تزئین منزل از شیک ترین کاغذ دیواری 2020 برای دیوارهای خود استفاده کنید؟ پس به نقاشی “موج” توجه کنید. طراحان گزینه‌های متنوعی باورنکردنی را ارائه می دهند. از این گذشته، امواج می توانند بسیار متفاوت باشند.

-کاغذ دیواری سه بعدی

 گنجاندن طراحی سه بعدی در ترندها ممکن است بسیاری را غافلگیر کند. از این گذشته، تصاویر شبه حجمی کسی را غافلگیر نمی کند. با این حال، طراحانی که به تصاویر پس زمینه های مرسوم ، مد روز کاغذ دیواری 2020 می روند، باید همچنان راه حل های جدید ارائه دهند.

-کاغذ دیواری حیوانات

آخرین اوج مد داخلی، کاغذ دیواری 2020 است که حیواناتی را که از طریق یک دیوار سوراخ شده به داخل اتاق می کشند، به تصویر می کشد. آنها کاملاً به سبک فیوژن در قومی یا داخلی جا می گیرند.

علاوه بر این، می توان آنها را تنها و اصلی ترین دکوراسیون یک طراحی مینیمالیستی ساخت. به یاد داشته باشید، این گزینه ها فقط برای اتاق های بسیار جادار مناسب هستند. استفاده از آنها در آپارتمان‌های کوچک منطقی نیست.

کاغذ دیواری حیوان

کاغذ دیواری حیوان

-نور در کاغذ دیواری تاریک 2020

هنگام انتخاب طرح کاغذ دیواری 2020 ، به گزینه های درخشان توجه کنید. آنها فسفر و فلورسنت هستند.
می خواهید هر کسی که به خانه شما می آید را تحت تأثیر قرار دهید؟ از تصاویر پس زمینه مرسوم، مد روز با جلوه سه بعدی، با استفاده از رنگ فلورسنت استفاده کنید.

-تصاویر برای تزئین دیوارهای تمام اتاق های خانه

گزینه دیگر برای تزئین دیوارها، آویزان کردن تصاویر و ترکیب رنگ ها و نقوش طبیعی است. به عنوان مثال نقاشی هایی که با رنگ سبز و سفید ترکیب شده اند و همچنین تصاویری از کاکتوس و آناناس.

برای دریافت مشاوره رایگان با گروه معماری کیادکور  تماس بگیرید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *