پرده کرکره فلزی

پرده های كركره افقی در کل به دو نوع پرده کرکره فلزی یا آلومینیومی و چوبی عرضه می شوند. منظور از فلزی یا آلومینیومی و چوبی بودن ، جنس تیغه های آن است که از جنس های فلزی مثل آلومینیوم و یا جنس چوبی ساخته شده است. پرده کرکره آلومینیومی یا پرده کرکره فلزی در اولویت اول خریداران پرده کرکره ای می باشد چرا که به خوبی و به طور کامل نور ورودی را کنترل می نماید. پرده کرکره فلزی به دلیل برخورداری از سیستم ساده برای تولید از قیمت بسیار مناسبی برخوردار است و می توان گفت ارزان ترین نوع پرده می باشد و به دلیل عدم نیاز به خدمات قبل از نصب محصولی مقرون به صرفه محسوب می باشد. پرده کرکره آلومینیومی یا فلزی در سازمان ها و ادارات در اولویت بوده و بیشترین استفاده را دارد چرا که در کنار قیمت مناسب ظاهری شکیل و رسمی به فضا و اتاق ها می دهد.

پرده
پرده

پرده زبرا

ساختار پرده زبرا از تور و پارچه میباشد پرده زبرا به صورت راه راه مساوی و با ظرافت هرچه تمام بافته شده است پرده های زبرا جایگزین پرده کرکره ای میباشد. تصاویری از انواع نمونه های مدل پرده زبرا برای مکان های مختلف با طراحی کاربردی و جدید را در این مطلب مشاهده خواهید کرد.
مدل پرده تزئینی است و علاوه بر این که می توانید آن را در پذیرایی و سایر اتاق های منزل خود نصب کنید در درون دفتر کار هم می توانید از این مدل پرده استفاده نمایید.

ویژگی های پرده زبرا

  1. دوام و عمر بالا
  2. نصب آسان و سریع
  3. امکان تنظیم نور داخل از ۱۰ الی ۹۰ درصد
  4. قابلیت رول شدن و تنظیم نور بدون جمع شدن پرد
  5. امکان نصب بصورت برقی با ریموت کنتر
  6. قابلیت ایجاد هماهنگی با محیط اطراف با انتخاب طرح و رنگ مناسب
  7. پرده های زبرا قابل ارائه در طرح ها و ابعاد مختلف می باشند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *