دوست و مشتری عزیز و گرامی گروه معماری و دکوراسیون کیادکور ، سلام و اوقات شما بخیر و نیکی

از اینکه شرکت معماری و دکوراسیون کیادکور را برای مشاوره دکوراسیون و چیدمان منزل انتخاب کرده اید، سپاسگذاریم و به شما اطمینان میدهیم طراحان و کارشناسان کیادکور با صرف زمان بسیار و دقت فراوان به سوالات معماری و دکوراسیون داخلی شما پاسخ می‌دهند. جهت استفاده از خدمات مشاوره رایگان دکوراسیون کیادکور، می‌توانید از طریق شماره تلفن‌های داخل سایت، سوالات و مشکلاتی را که در زمینه دکوراسیون داخلی، چیدمان و دیزاین منزل، طراحی فضای تجاری و اداری و همچنین نقشه و جزییات معماری ساختمان دارید مطرح بفرمایید.

ما سلیقه شما را طراحی و به رویاهایتان واقعیت می‌بخشیم

برای ما طراحی خوب یک معنی دارد و آن رضایت شماست. در مجموعه کیادکور دیزاین تمامی طرح‌ها بر اساس سبک و شیوه زندگی شما ارایه می‌شود. کیادکور با طراحی منحصر به فرد با طراحان برتر آمادگی انجام تمامی خدمات بازسازی و طراحی دکوراسیون شما را دارد. اگر از محیط زندگی خود راضی نیستید قبل از فکر کردن به جابجایی یا بازسازی بدون نظر کارشناسی با ما تماس بگیرید و از مشاوره رایگان ما بهره مند شوید .

در مجموعه کیادکور دیزاین تمامی طرح ها بر اساس سبک و شیوه زندگی شما ارایه می‌شود. در گام نخست شما تمامی عادت ها و خصوصیات  شخصی که در نحوه زندگی شما تاثیر دارد را با ما در میان گذاشته و سپس بعد از آنالیز کامل فضای شما توسط ما طرح نهایی به شما ارایه میشود.

 دلایلی که باید از یه طراح داخلی مشاوره طراحی و دکوراسیون داخلی بگیرید 

  1. صرفه جویی در هزینه :  شما با صرف هزینه بابت مشاوره طراحی و دکوراسیون داخلی با یک طراح داخلی ،قرار نیست بودجه کلانی را از دست بدهید زیرا میتوانید کاملا متناسب با بودجه خود برای طراحی و دکوراسیون داخلی خانه خود هزینه بپردازید. اما نکته مهمتر در این زمینه ایت است که شما با کمک گرفتن و انجام مشاوره طراحی و دکوراسیون داخلی با یک معمار داخلی یا طراح داخلی کارآمد در دراز مدت خود را از وجود اشتباهات رایج و نیز هر عیب و نقصی در زمینه طراحی و دکوراسیون داخلی در امان نگه خواهید داشت که این امر یک مزیت بزرگ برای جلوگیری از صرف هزینه های سنگین در آینده به شمار میرود.
  2. صرفه جویی در زمان : تصورش را بکنید که ما در دوره ای زندگی میکنیم که با مسایل زیادی بیش از گذشته روبرو هستیم و زندگی پر مشغله تری داریم . خیلی از ما باید هر روز باید زمان زیادی را در محل کار خود بگذرانیم ،مشغله های کاری و اداری خود را حل کنیم ،باید نیازهای خانواده خود را برطرف کنیم ،زمانی را با اعضای خانواده و یا دوستان و آشنایان خود سپری کنیم امور مالی و یا ادلری مربوط به خانه و زندگی خود را برطرف کنیم ودر کنار همه اینها باید به دنبال اهداف زندگی خود باشیم . حال با این شرایط آیا به نظر شما زمانی باقی میماند که بخواهیم با تمام تمرکز خود ،خلاقیت و ایده ای جالب صرفه طراحی و دکوراسیون داخلی فضای زندگی و یا کاری خود کنیم ؟بنابراین شما به یک طراح داخلی برای مشاوره طراحی نیاز دارید چون زمان جواهری گرانبهاست
  3. تصمیم گیری درست : یک طراح داخلی در طی فرآیند مشاوره طراحی و دکوراسیون داخلی به شما در تصمیم گیری های درست کمک میکند و شما را به سمت سرمایه گذاری بر روی مسایل مهمتر هدایت میکنند تا در نتیجه ارزش و اعتبار فضایتان را از نظر عملکردی و زیباشناسی افزایش دهد.
  4. به روز بودن : طراحان و معماران داخلی علاوه بر اینکه تمرکزشان دایما بر روی تازه ترین و بروزترین ایده ها / شیوه ها / مبلمان / محصولات / متریال ها و تکنولوژی میباشد دقیقا از نحوه عملکرد و روش های اجرایی آنها در هر پروژه و نیز مباحث زیباشناسی موارد فوق برخوردارند و دقیقا میدانند که چه المانی متناسب با چه فضایی میباشد . همچنین در این میان طراحان و معماران داخلی با توجه به آگاهی از میزان قیمت هر کدام از محصولات و شیوه های اجرایی آنها در بازار میتوانند بهترین راهنمایی ها و مشاوره ها را مختص خود شما بیان کنند .
  5. آسودگی خیال : طراحان و معماران داخلی همه چیز را از ابتدا تا انتها پروژه میسنجند تا بهترین طرح ممکن را به شما ارایه دهند.که در هزینه و زمان و انرژیتان تاثیر گذار خواهد بود بنابراین در این صورت دیگر جایی برای نگرانی و اضطراب شما باقی نخواهد ماند
  6. بهینه سازی فضا : طراحان و معماران داخلی گروه کیادکور با داشتن اندازه دقیق فضایتان و نیز با درک درستی از نیازها و خواسته های شما شروع به طوفان فکری میکنند تا طرح ها و ایده هایی که به شما و فضای زندگیتان می اید را به شما ارایه دهند.
  7. دانش و تخصص کافی : طراحان و معماران داخلی گروه کیادکور با داشتن دانش و تخصص کافی و نیز تجربه هزاران پروژه کوچک و بزرگ کاملا بر همه امور واقفند. اگر شما در انتخاب سبک دکوراسیون /رنگ/متریال / و ایده ها و جزییات دیگر فضای خود مردد هستید طراحان و معماران داخلی دقیقا نه تنها نسبت به این امور مطمین هستند بلکه به مواردی که حتی شما درآگاهند پس دلیلی برای اطمینان نداشتن به طراحان و معماران داخلی وجود ندارد.
  8. آگاهی از تصویر پایانی پروژه : یکی از بهترین مزایای مشاوره طراحی و دکوراسیون داخلی با طراح و معمار داخلی این مجموعه این است که آنها در همان ابتدای کار نتیجه نهایی فضایتان را به صورت شبیه سازی شده به شما نشان میدهند بنابراین شما در این حالت میتوانید درک بهتری از فضایتان داشته باشید که قرار است پس از اتمام پروژه فضای داخلی تان چگونه به نظر رسد.
  9. سرمایه گذاری درست : زمانیکه شما به مشاوره و طراحی و دکوراسیون داخلی با یک معمار و طراح داخلی برای خانه خود یا هر فضای داخلی می پردازید در واقع شما در حال انجام یک سرمایه گذاری بزرگ هستید و فضای زندگی خود را از نظر ارزش و اعتبار معماری برای چندین سال گارانتی می‌کنید به طوریکه قادرید آن ساختمان را بهتر سریعتر راحتتر و البته به میزان سود بیشتر از قبل به فروش برسانید.