قیمت پارکت لمینت و کفپوش

 پارکـت لمـینــت

یکی از اصلی‌ترین تغییرات در فضای داخلی منزل که می‌تواند روی حال و هوای کلیِ دکوراسیون خانه نیز اثر زیادی داشته باشد عوض کردن پوشش کف است. پوشش کف اگر به درستی انتخاب شود می‌تواند هماهنگی خاصی با مبلمان و نورپردازی خانه پیدا کند و محیطی گرم و دوست‌داشتنی را برایتان به ارمغان بیاورد. اما مانند سایر موارد برای انتخاب نوع کف‌پوش گزینه‌های متفاوتی پیش روی شماست. اگر کف‌پوش مناسب خودتان را انتخاب نکنید ممکن است خیلی زود از تغییر دکوراسیونتان سرخورده شوید. گروه معماری و دکوراسیون کیا دکور شما را در انتخاب کفپوش مناسب یاری میکند. تهیه و فروش انواع کفپوش نیز توسط شرکت معماری کیادکور انجام می‌شود. انواع کفپوشها و پارکت لمینت در انواع مختلف را می‌توانید از ما خریداری نمایید. تنوع جنس ما در همه این زمینه‌ها و همچنین انواع قیمت‌ پارکت لمینت و دیگر کفپوش‌ها با ارائه کیفیت‌های مناسب از خصوصیات محصولات کفپوش شرکت معماری کیادکور می‌باشد.

قیمــت پارکـت لمـینت

قیمت پارکت لمینت، نسبت به سایر کف پوش‌ها مانند سرامیک، سنگ و غیره با مد نظر قرار دادن هزینه‌های حمل و نقل، اجرت نصب، مصالحی مصرفی اجرا و زمان بر بودن آن‌، مقرون به صرفه تر می‌باشد. علی الخصوص در موارد نوسازی ساختمان، اگر قصد داشته باشید کف قدیمی سرامیکی خانه را تعویض و ازسرامیک جدید استفاده بکنید، تمام کف قبلی باید کنده شود سپس نخاله‌ها جمع آوری و از منزل خارج شود که پروسه‌ای زمانبر و هزینه‌بر می‌باشد.

مشاورین فروش و کارشناسان اجرا در گروه معماری دکوراسیون داخلی کیادکور با ارائه مشاوره خرید پارکت لمینت و قیمت پارکت لمینت ، در نظر دارند تا با آشنا کردن شما عزیزان با مهم ترین نکات در تهیه یک پارکت لمینت مناسب منزل یا محل کار شما، آرامش خاطر شما را از این بابت تأمین کنند.

یک خرید رضایت بخش، حق هر مشتری است.

پارکت لمینت چیست ؟

پارکت لمینت که نوعی کفپوش دکوراتیو است از چندین لایه چوب فشرده جهت استفاده در سطوح مختلف ساخته شده است  و برخلاف پارکت مستقیما از چوب درختان تهیه نمی‌شود. این متریال که تحت پروسه‌ای به یکدیگر می‌چسبند توسط لایه‌ای سطحی و محافظتی پوشیده می‌شود که مقاومت و عمر آن را افزایش می‌دهد علت محبوبیت این محصول نصب آسان و تمیز شدن آسان و قیمت مناسب  …. می‌باشد، و نسبت به کفپوش‌های دیگر از جمله سرامیک جلوه‌ای زیبایی به منزل می‌بخشد. از مزایای دیگر پارکت لمینت می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

  •  دوام و استحکام: از آنجایی که کفپوش لمینت ازموادی محکم، قوی و ضد خش ساخته شده است و در خود یک لایه‌ی پوششی دارد، در برابر ضربه و البته کثیفی بسیار مقاوم است
  • هزینه: قیمت پارکت لمینت از قیمت پارکت‌های قدیمی بسیار کمتراست، به دلیل اینکه پارکت از چوب اصلی درختان ساخته می‌شود اما لمینت از ( high density fiberboard) HDF تهیه می‌شود.
  • قابلیت نصب: این محصول بخاطر داشتن زیرلایه که در هنگام خرید باید آن را تهیه کنید براحتی در هر مکانی قابل نصب است.
  • سبک و طرح‌های متنوع : تنوع طرح و رنگ پارکت لمینت بسیار زیاد است.
  • نگهداری و تمیز کردن آن:  لایه‌ی اول لمینت که لایه‌ی پوششی است از جنسی ساخته شده است که کثیفی و چرکی را به خود جذب نمی‌کند، برای تمیز کردن آن تنها به یک طی و یا یک دستمال نمدارنیاز است
  • حامی محیط زیست: پارکت لمینت از موادی به نام high-density fiberboard ساخته می‌شود، به این معناست که صدمه‌ای به طبیعت نمی‌زند و قابل بازیافت است.
  • استفاده‌ی مجدد: پارکت لمینت را می‌توان چند بار از زمین جدا کرد و در محل دیگری نصب کرد، البته باید به این نکته توجه داشت که دفعات استفاده‌ از این محصول بستگی زیادی به جنس و کیفیت پارکت لمینتی دارد..