طراحی دکوراسیون داخلی در اصفهان

در فرهنگ لغت، تعریف معماری را هنر و علم طراحی و بنای ساختمان گویند. دراصل طراحی داخلی یا همان طراحی دکوراسیون داخلی، هنر چیدمان داخل فضای ساختمان است و به نوعی علم ارتقا درون یک محیط است که هدف گروه معماری کیادکور ایجاد یک فضا برپایه  سلامت روحی و زیبایی شناختی سازه ای است که فرد یا افرادی که داخل آن زندگی می‌کنند و یا فعالیت اجتماعی انجام می‌دهند آرامش و نیازهایشان برطرف شود

گروه معماری کیادکور با بهره گیری از معماران و متخصصین شاخه های چندگانه ساختمان در تلاش است تا بتواند اثرات معماری ماندگاری را از خود برجای گذارد. گروه معماری کیادکور طراح و مجری دکوراسیون داخلی شامل: بازسازی و تعمیرات ساختمان ،طراحی سه بعدی دکوراسیون داخلی ، فروش لوازم دکوراتیو در اصفهان می‌باشد

طراحــی فضــای خــود را به ما بسپــارید

 طراحی داخلی حرفه‌ای است که نیاز به تحصیل و آموزش رسمی دارد و تجربه چندین ساله مهندسین مشاوره گروه  معماری کیادکور این اتفاق را برای شما به وجود می‌آورد تا با استفاده از ابزار و امکانات کافی و بروز دنیا بتوانند نظر مشتریان عزیز را در مورد سبک دکوراسیون منزل و محیط کار خود تغییر دهد.

طــــراحی

دپارتمان طراحی در گروه معماری کیادکور از منسجم ترین و تواناترین تیم های موجود دراصفهان است که از متخصصین در رشته‌های معماری، طراحی داخلی  بهره می برد. موارد تحت پوشش این تیم شامل طراحی معماری و اجرا ( مسکونی، تجاری ، اداری، ویـلایی و…) ، طراحی نما، طراحی و اجرای سکوهای آزمایشگاهی و طراحی و اجرای دکوراسیـون داخلی و بازسـازی می‌باشد

نظارت بر اجــرا 

نظارت شامل انطباق عملیات معماری با نقشه‌های طراحی و اجرایی می‌باشد. این مرحله به نوبه خود یکی از حساس ترین مراحل در اجرای یک پروژه است که نتیجه ی آن یک اجرای یک دست و منطبق با طرح خواهد بود. این قسمت هم اکنون تحت فرمان آقای مهندس کیانی انجام می‌شود.

اجـــرا 

تیم های اجرایی که هم اکنون تحت نظارت گروه طراحی کیادکور قرار دارند پس از سالها تغییر و سخت گیری در انتخاب توسط گروه، هم اکنون به درجه‌ای از رشد و بلوغ دست یافته‌اند که کلیه‌ی امور مهم مربوط به اجرا از قبیل نظم، کیفیت، اخلاق و به وقت بودن را در کلیه‌ی کارها سرلوحه قرارداده و مورد تائید مهندس ناظر در گروه کیادکور قرار گرفته‌اند.

چرا باید از شرکت طراحی دکوراسیون کمک بگیریم؟

استخدام یک شرکت برای طراحی دکوراسیون داخلی منزل یک تصمیم هوشمندانه است چرا که دکوراتورها برای هر کسی با هر سلیقه‌ی هدف و ایده‌ی دارند، ممکن است که شما ندانید اصلا از کجا شروع کنید و یا اینکه هیچ ایده‌ی برای طراحی دکوراسیون داخلی منزل خود نداشته باشید و یا مهم تر از همه چیز به دلیل مشغله زیاد زمان کافی برای انجام این کار نداشته باشید.

این فکر را هم کنار بگذارید که استخدام شرکت‌های طراحی دکوراسیون تنها برای افراد خیلی ثروتمند است، چرا که کمک گرفتن از شرکت‌های طراحی باعث صرفه‌جویی در هزینه‌های شما می‌شود. در اینجا ما چند دلیل که باید برای از شرکت‌های دکوراسیون داخلی کمک بگیرید را توضیح می دهیم.

پس انداز

ممکن است عجیب به نظر برسد که استخدام شخصی یا شرکتی برای طراحی خانه شما باعث صرفه‌جویی در هزینه شما می‌شود زیرا هزینه اضافی طراح را دارید، با این حال میخواهیم به نکته قانع کننده‌ای اشاره کنیم. استخدام یک طراح می‌تواند به شما در جلوگیری از اشتباهات پرهزینه کمک کند که نه تنها به شما در صرفه‌جویی در هزینه کمک می‌کند بلکه می‌تواند ارزش خانه شما را افزایش دهد. به خصوص هنگام فروش خانه  که می‌تواند به افزایش جذابیت برای خریداران کمک کند و منزل شما را بالاتر از رقبا قرار دهد.

 ارزیابی حرفه‌ای

یک طراح می‌تواند ارزیابی حرفه‌ای از وضعیت منزل شما به شما ارائه دهد، که منجر به یک برنامه عملی محکم می‌شود. وجود لیستی از مواردی برای تعیین اینکه چه چیزی می‌تواند تغییر کاربری داده شود یا باید ویرایش شود، بسیار کلیدی است که طراح این لیست را تهیه کرده و در اختیار شما قرار می‌دهد. این مورد نه تنها بر بودجه تأثیر می‌گذارد، بلکه به شما کمک می‌کند تا آن را به طور مؤثرتر خرج کنید. یک طراح یک جفت چشم اضافه‌تر به شما می‌دهد، که این چشم‌ها برای دیدن و توجه به چیزهایی که شما ممکن است ندانید، آموزش دیده‌اند.

 بودجه و برنامه ریزی

یک طراح براحتی می‌تواند بودجه شما را حفظ کند و در وقت و تلاش شما صرفه‌جویی کند. یک طراح می‌داند که برای هر چیزی که به خانه شما مربوط می‌شود به کجا مراجعه کند. این امر باعث صرفه‌جویی در زمان بی پایان برای تحقیق در مورد محصولات، مارک‌ها و قیمت‌ها می شود. یک طراح همه اینها را به راحتی در اختیار خواهد داشت، و اگر نداشته باشد، وقت خود را صرف تحقیق می‌کند تا شما مجبور نباشید این کار را انجام دهید.

 رابط

یک طراح قادر خواهد بود «پل محکم‌تری بین شما و معمار یا پیمانکارتان در ابتدا ایجاد کند و می‌تواند از اشتباهات طراحی در برنامه کلی شما جلوگیری کند. که این موضوع  در مدیریت زمان و پول بسیار مهم است. همچنین، طراحان آموزش دیده‌اند تا به چیزهایی فکر کنند که ممکن است نادیده بگیریم. این بسیار مهم است که نیازهای از قبیل روشنایی و مبلمان و ….  قبل از ساخت و ساز برطرف شود.

در دسترس بودن گسترده منابع

مواردی در دسترس طراحان وجود دارد از نظر ارتباطات، منابع و کالاها که در دسترس عموم نیست. با استفاده از این منابع، طراحان می‌توانند کمک کنند تا فضای شما جمع‌آوری‌شده و منحصربه‌فردتر به نظر برسد.

مخاطبین گسترده

علاوه بر منابع فروشندگان، طراحان ارتباطات زیادی با صنایع ساخت و ساز خانه دارند. که می‌توانند در زمان و سردردگمی‌های صاحبان خانه در تلاش برای شناسایی پیمانکاران، لوله کش‌ها و برقکاران قابل اعتماد برای پروژه‌های خود صرفه‌جویی کنند.