بازسازی ساختمان

قطعا شما هم دوست دارید که ساختمان خود را تغییر داده و به جای اینکه از ساختمانی به ساختمان دیگر نقل مکان کنید به دنبال راه دیگری هستید تا به قول معروف دستی بر سر و روی ساختمان قدیمی خود بکشید. خب به نظر شما چه کار می‌توانید انجام دهید که ساختمان قدیمی که در آن زندگی می‌کنید یا کار می‌کنید به بهترین شکلی که شما دوست دارید تغییر شکل پیدا کند و آن چیزی شود که شما دوست دارید؟

بله، دقیقا انتخاب درستی کرده اید. بازسازی ساختمان یکی از بهترین کارهایی است که می‌توانید برای نوسازی ساختمان خود انجام دهید.

بازسازی یا نوسازی 

قبل از اینکه بخواهید هر تصمیمی که گرفته‌اید را عملی کنید بهتر است بدانید که معنا و مفهوم بازسازی با نوسازی بسیار متفاوت می‌باشد . بازسازی یعنی همه چیز از اول و مجدد شروع به ساختنشان می‌شود و نوسازی به این معناست که تنها قسمتی از خانه یا محل کار خود را تنها یک تغییر مختصر بدهید. اگر هدف شما این است که ساختمان خود را تغییری اساسی دهید ، قطعاً بازسازی ساختمان برای شما مناسب ترین گزینه است

انجام کلیه کارهای بازسازی بنا و منزل  خود را به ما بسپارید

خدمات بازسازی منزل و ساختمان که گروه معماری و دکوراسیون داخلی کیادکور به شما ارئه می‌دهد این است که پارامترهای فنی و اقتصادی بالای ساختمان شما را  اصلاح شده و تضمین شده تحویل میدهد. ما بازسازی ساختمان‌های قدیمی و بناهایی که در اختیارمان قرار می‌دهید را مطابق با پروژه توسعه یافته تضمین می کنیم و فرصتی برای نظارت بر کارهای انجام شده به شما می‌دهیم.

تحــویل در کوتاه‌تــرین زمان 

تیم مجرب گروه معماری و دکوراسیون داخلی کیادکور، در تلاش است برای جلب رضایت مشتریان، کارهای بازسازی ساختمان و مسائل مربوطه را در کمترین زمان ممکن و بالاترین کیفیت، به انجام برساند.

بازســازی ســاختمان‌های قدیمی 

گروه معماری و دکوراسیون داخلی کیادکور در ارتباط با بازسازی منزل افتخار دارد با انجام چندین پروژه در زمینه‌های مختلف در حوزه اجرای دیوار، کاغذ دیواری و دیوار کوب، پارکت وکابینت و تعویض لوله کشی و برق کشی ساختمان و کلیه کارهای ساختمانی، خانه قدیمی شما را بازسازی کرده و به لوکس ترین شکل و به دلخواه شما، تحویل دهد.

هــزینه بازســازی

اگر در حال تغییر شکل دادن خانه و ساختمان تجاری خود هستید، مسئله ای که خیلی زیاد ذهن شما را به خود مشغول خواهد کرد بدون شک هزینه‌های آن است. خب باید بگوییم اگر قصد این را دارید که سال‌های زیادی را در ساختمان مورد نظر زندگی کنید زمان آن رسیده است که دست به کار شده و شکل ظاهری ساختمان خود را تغییر دهید. برای این کار می‌توانید با گروه معماری و دکوراسیون کیادکور  که در زمینه بازسازی ساختمان مخصوصا بازسازی ساختمان قدیمی تجربه و مهارت لازم را دارد مشورت کرده و با توجه به بودجه‌ای که در اختیار دارید دست به کار شوید.

خلاقیت در طراحی سه بعدی و رعایت قوانین بازسازی ساختمان و خانه های قدیمی، اهمیت تاثیر نور در دکوراسیون داخلی ، روانشناسی رنگها در معماری ، بهترین مشاوره بازسازی خانه با در نظر گرفتن بودجه و هزینه بازسازی ساختمان به مشتریان وکاهش مدت زمان بازسازی خانه همچنین در اختیار داشتن اکیپ‌ حرفه‌ای و نیروهای متخصص از فاز تخریب تا بازسازی اصولی از عوامل مهم موفقیت گروه کیادکور در جلب رضایت حداکثری مشتریان عزیزمان بوده است.

بعد
بازسازی ساختمان در اصفهان قبل
نوسازی و بازسازی ساختمان با کیادکور بعد
نوسازی و بازسازی ساختمان منزل آقای کریمی قبل